SUNVENTOSUNVENTO
САНВЕНТО - професійне проектування освітлення.
☎ +380963249021 ☎ +380981565511
compare_arrows0

NVC International Holdings Limited

NVC International Holdings Limited була заснована наприкінці 1998 року з метою стати брендом світового класу та лідером галузі. Ми були першою компанією у секторі освітлення, яка створила спеціалізовані торгові точки для освітлення, що підтримуються регіональними операційними центрами, і ця стратегія стала революційним розвитком для нашої галузі та ключовим фактором нашого успіху. З 2006 р. NVC залучає інвестиції від таких основних установ, як Softbank та Goldman Sachs, що є лідером у капіталізації китайської індустрії освітлення. У травні 2010 року компанія NVC була розміщена на гонконгській фондовій біржі.

NVC Lighting є лідером на ринку з визнаним досвідом у виробництві та застосуванні інноваційного (світлодіодного) освітлення. NVC надає нашим клієнтам комплексні та професійні рішення для освітлення. Ми приділяємо пильну увагу тенденціям розвитку галузі та налагоджуємо стратегічну співпрацю з багатьма професійними організаціями в галузі освітлення. Ми успішно поставили свої рішення для освітлення для гостинних, комерційних та корпоративних проектів у різних галузях промисловості.

Компанія NVC Lighting співпрацювала з багатьма провідними постачальниками рішень для постачання проектів підписів по всьому світу. Для посилення нашої присутності у світі та виконання наших зобов’язань ми маємо регіональні штаб-квартири в Сінгапурі, Китаї, США та Великобританії. NVC має 5 повністю власних виробничих центрів, а третій центр розробки продуктів знаходиться у Великобританії, підтримуючи Великобританію та міжнародні ринки.

Компанія NVC Lighting за свої досягнення отримала визнання від своїх клієнтів та широкого суспільства. Зокрема, ми створили партнерські стосунки з Олімпійською радою Азії (ОКА), Олімпійським комітетом Гонконгу, Олімпійським комітетом Макао та Олімпійським комітетом Китайського Тайбею. Постійно вдосконалюючи наші професійні системи освітлення та послуги, ми відкриваємо нові двері для бізнесу. Наші концепції світлодіодів найшвидше застосовуються у комерційному та промисловому секторах, але ми стимулюємо інновації у всіх галузях. Ми об’єднуємо світлодіодні ліхтарі, механізми керування та драйвери, щоб створити незліченну кількість нових способів економії енергії та досягнення своїх цілей.

Вся команда NVC розуміє, що ми маємо на увазі, коли ми говоримо: «Світ просто став яскравішим». Ми хочемо зробити світ світлішим. Ми досягаємо цієї мети, розробляючи інноваційне рішення для світлодіодного освітлення, яке приносить користь клієнтам у всьому світі.

Починаючи з 1 жовтня 2019 року, NVC Lighting Technology Corporation буде називатися NVC International Holdings Limited.

Зміни назви відповідають амбіційній стратегії розвитку компанії на міжнародному рівні та забезпеченню стійкого зростання при одночасному розширенні бізнесу в нашій глобальній мережі NVC.