SUNVENTOSUNVENTO
САНВЕНТО - професійне проектування освітлення.
☎ +380986974188 ☎ +380981565511
compare_arrows0

Signcomplex Ltd

ТОВ «Signcomplex Ltd.», засноване в 2006 році, є високотехнологічним підприємством державного рівня та сертифікованою та зареєстрованою компанією TüV ISO 9001: 2015. В даний час тут працює понад 1000 працівників та площа виготовлення складає понад 40 000 квадратних метрів. Наша компанія має передові виробничі потужності з виробництва світлодіодних світильників, такі як автоматичні машини SMT, паяльна машина з переплавленням та професійне обладнання для тестування, таке як водонепроникний випробувальний верстат рівня IP68, інтегруючі сфери, тестер AOI, сканер RoHS тощо. У нас також є професійно підготовлена команда з контролю якості для забезпечення якості всієї продукції. І всі продукти мають сертифікат CE, а також RoHS, а деякі продукти відповідають стандартам UL, FCC та Energy Star. Signcomplex користується високою репутацією постачальника світлодіодних світильників по всій Європі та США.

Signcomplex присвячує себе розробці нових продуктів за допомогою найсучасніших технологій. Наша команда дослідників і дослідників із понад 100 людьми має багатий досвід у галузі промислового дизайну, електронних драйверів, аналізу моделювання тепла, дизайну оптичних лінз, системи управління світлом. Більшість наших виробів розробляються самостійно з приватними формами. Ми маємо понад 200 патентів на дизайн фігури, патенти на корисні моделі та авторські права. Ми щомісяця розробляємо більше 2 нових продуктів та 10 індивідуальних продуктів. Всі наші конструкції повністю відповідають стандартам електробезпеки UL та ЄС. Індивідуальний дизайн може бути наданий за 3 дні з урахуванням запитів клієнтів.

Відмінні світлодіодні світильники Signcomplex вже надихнули тисячі дизайнерів, архітекторів та інженерів у всьому світі. Разом із нашими клієнтами ми активно вивчаємо ідеї архітектурного, житлового, комерційного, промислового освітлення та спеціального допоміжного освітлення. Ми вже пропонували безліч рішень для світлодіодного освітлення багатьом відомим брендам, наприклад,   Marlboro, L'OREAL, Hilton, Four Seasons, Coca-Cola, McDonald's, Armani, Магазин тіла, H&M, Cartier, Nissan та інши.

Signcomplex пропонує широкий спектр продуктів, які добре працюють у ландшафтному освітленні, виставках, фестивалях, масштабних заходах, підсвічуванні вивісок тощо. Що стосується комерційного освітлення, Signcomplex має безліч інноваційних продуктів, таких як світлодіодне світло панелі, лінійне світло, Світлодіодні світильники, світлодіодні трубки та аварійні світильники, які широко використовуються вдома, в торгових центрах, супермаркетах, магазинах, готелях та офісах. Що стосується промислового освітлення, такі продукти, як High Bay Light, Flood Light, Tri-proof Lamp, LED Corn Bulb, Wall Pack та Shoebox, широко використовувані в майстерні, аеропорту, фермі, на вулиці, в особняку, завоювали довіру та прихильність переважна більшість клієнтів. Тим часом Signcomplex пропонує різні аксесуари, щоб зробити використання лампи більш гнучким, забезпечуючи безмежні можливості для споживачів для освітлення.

Наші чудові продажі та команда післяпродажного обслуговування завжди до ваших послуг і будуть дбати про вас, наш шановний клієнт.